Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Экономика
У Запорізькій області збільшуються обсяги промислового виробництва
Поделиться

В Запорізькій області зберігається тенденція збільшення обсягів виробництва

Про це свідчать дані Головного управління статистики в Запорізькій області. За дев’ять місяців цього року обсяги промислового виробництва зросли у найважливіших галузях.

Металургійне виробництво підвищилося на 4,5%. Як повідомляла «Индустриалка», металургійний комбінат «Запоріжсталь» з початку року виробив 3112,4 тис. т. чавуна,  3223,3 тис. т. сталі, 2733,7 тис. т прокату. 

На підприємствах добувної промисловості виробництво збільшилось на 0,3%, переробної — на 5,0%, з постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря – на 18,4%, машинобудування — на 5,9%. 

З початку року в нашій області було вироблено на 24,5% більше електроенергії, а саме 33440,3 млн.кВт·год, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Пари та гарячої води виробили більше на 4,2% — 3569,1 тис.Гкал.

Компанії, які виробляють харчові продукти та напої, випустили на 0,8% більше своєї продукції. Текстилю, одягу та виробів зі шкіри на Запоріжжі зробили на 14,2% більше, ніж минулого року, коксу, продуктів нафтоперероблення — на 5,8%; хімічних речовин і хімічної продукції — на 31,2%.

Нагадаємо, 9 листопада відзначається День української мови. Сьогодні усі новини на сайті «Индустриалка» виходитимуть українською.

Читайте також: Зачем молодые металлурги из Украины и Белоруссии съехались в Запорожье


Комментарии читателей