Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, Экономика
Узнать об инвестиционной привлекательности Запорожской области съехались послы со всего мира
Поделиться

В выставочном центре «Козак Палац» торжественно открылся второй международный форум «InCo Forum-2017»

На открытии собрались 30 иностранных послова также представители европейских компаний, которые уже давно сотрудничают с нашим регионом, первые лица города и области, и самые крупные инвесторы.

Президент оценил уровень

Началось торжественное открытие форума с прочтения обращения ко всем собравшимся от Президента Украины. Петр Порошенко отметил высокую организацию этого мероприятия и его вклад в развитие не только Запорожской области, но и всей Украины.

 В числе спикеров открытия форума были представлены председатель Запорожской облгосадминистрации Константин Брыль, председатель Запорожского областного совета Григорий Самардак, городской голова Запорожья Владимир Буряк. А также — вицепрезидент торговопромышленной палаты Украины Сергей СвистильГерой Украины, основатель компан «Нибулон» Алексей Вадатурскийдиректор бизнесавозобновляемой энергетики ДТЭК Виктория Сыромятова, директор ООО «Юрокейп Юкрейн И» Питер Джастин О’ Брайен.

открытие инвестиционного форума

Цель форума — обмен опытом и мнениями относительно развития инвестиционной привлекательности нашего региона для других стран.

Председатель Запорожской облгосадминистрации отметил, что область сегодня входит в тройку самых перспективных регионов для инвестиций со стороны иностранцев.

международный форум «InCo Forum-2017»

Громады настроились на развитие

— Запорізька область відома як в Україні, так і за її межами, — подчеркнул Константин Брыль. — Наша країна відома як центр промислового виробництва, як серце енергетики в Європі та як один із головних виробників сільського господарства. Всі ці фактори є сприятливими для створення інвестиційної привабливості. Але без активної праці та віри людей в своє діло нічого не вийде. Рік тому під час такого форуму ми змогли відкрити дуже багато нового. Форум став поштовхом для розвитку наших підприємців. Минулого року були задекларовані масштабні проекти розвидку нашого регіону. Ми змогли зробити паспорт нашої області — це дуже важливий крок. Зараз наш регіон вийшов на нові показники інвестиційної привабливості. І зараз наша область входить в трійку лідерів інвестиційної привабливості. Сьогодні ми бачимо багато послів на форумі. Це доводить, що Запорізька область дійсно цікава інвесторам з різних країн. Я впевнений, що ця зустріч стане поштовхом для співпраці. Ми зробимо все, щоб соціально-економічні умови сприяли цій співпраці.

международный форум «InCo Forum-2017»

Инвесторы заинтересовались

Глава области подчеркнул, что сегодня децентрализация позволила объединенным громадам стать полноценными субъектами привлечения инвестиций. Первые громады уже презентуют свои инвестиционные паспорта и непосредственно выходят на международные компании, которые могут быть заинтересованы в их продукции.

— Зараз реалізується найважливіша реформа в Україні — це реформа децентралізації, — подчеркнул председатель Запорожского областного совета Григорий Самардак. — І ця реформа вже дає результат, а все тому, що в неї повірили люди. На містах почали розвивати свої  можливості та розкривати потенціал. Створено більше 20 громад і процес їх утворення продовжується. Держава дала дуже важливий інструмент для реалізації цієї реформи. А саме — додаткові гроші, які можнавикористовувати на містах. Таким чином люди самі можуть впливати на формування бюджету та закривати потреби громади. І це спонукає їх замислитися над тим, що потрібно зробити для розвитку громади, і самим займатися розвитком своєї землі. Наша область є дуже перспективною. А нам потрібно зробити все, що зберегти наш кадровий потенціал, бо люди — це найголовнішеСьогодні на виставці ми можемо побачити дійсно унікальні пропозиції. Я сподіваюсь, що вони вже зацікавили наших іноземних гостей.

Городской голова Запорожья Владимир Буряк также поприветствовал собравшихся на форуме гостей и отметил, что благодаря децентрализации город имеет средства, которые использует для улучшения жизни запорожцев.

мэр Владимир Буряк

Мэр рассказал о достижениях города

— Кожне місто сьогодні повинно працювати задля того, щоб до нас заходили гроші, — отметил Владимир Буряк. — Ми для цього вже зробили немало. А саме — прийняли зміни до генерального плану, які дозволять зрозуміти, яка територія є найпривабливішою для інвесторів. Не можу не сказати про ще один здобуток — це випуск першого запорізького трамвая. До кінця року ми плануємо випустити ще 4 трамваї. А найголовніше, що підприємство “Запоріжєлектротранс” отримало ліцензію на випуск таких сучасних трамваїв. Наш трамвай коштує 6 млн грн. Вартість трамваїв, які пропонуюсь на ринку — 16-18 млн грн.

Окремо хочу подякувати Прем’єр-міністру України. Кабмін прийняв рішення про дозвіл будівництва нового пасажирського терміналу. Все це дозволяє говорити про те, що ми розвиваємось і прагнемо зробити наше місто більш привабливим. Я всіх запрошую до співпраці — ми відкриті до пропозицій! Хочу запевнити всіх, що обласна та міська влада будуть сприяти іноземним інвесторам.

международный форум «InCo Forum-2017»

После торжественного открытия руководители области и города посетили грандиозную выставку. Здесь представлены экспозиции предприятий в сфере строительства и энергосбережения, биржа аутсорсинга и субконтрактинга. 

международный форум «InCo Forum-2017»

 

Читайте также: Запорожье будет сотрудничать с Данией для внедрения новых технологий очистки сточных вод

Фото автора


Комментарии читателей